Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

HRRRRRRRR na nás

Máme 3. prosince. Ještě tři týdny a jsou tu Vánoce.

Dneska jsme šli s Honzíkem po téměř třech týdnech do školky. Překonali jsme konečně bacily, viry a jiné breberky. Po dlouhé době podstoupil vstávání a ani moc neprotestoval. Odcházeli jsme za tmy a venku jsme zkoumali světýlka. Rozsvícené stromky v zahradách jsou asi jediné, co v našich končinách připomíná blížící se svátky. SUPER HYPER MARKETŮ nemaje v dosahu, neprocházíme každodenní masáží, že tohle je třeba a tohle musíme mít.

Pak přijdu do školy a stahuju poštu. Brrrrr. Blížící se konec roku zvyšuje aktivitu obchodníků a nevyžádaných mailů a obchodních nabídek je víc než je zdrávo. Objevují se i různí pochůzkáři s osobními nabídkami. Telefonují obchodníci z dalších firem. Samozřejmě i my před koncem roku nakupujeme a chápu, že obchodníci se snaží jen prodat.

ALE!
Nový nábytek už pro nás připravují ve skolickach, stavebnice pro I. stupeň po neděli pošle rozinka, novou verzi pro tisk vysvědčení a evidenci žáků dodá dmsoftware. A nové  hračky a hry zítra dostanou družinové děti od Mikuláše.

Tak bych ráda všem prodejcům vzkázala. NECHCEME, NEPOTŘEBUJEME. Co chceme a potřebujeme, to si najdeme a objednáme. A že to není zrovna u vás? Jinde mají prostě lepší podmínky. A nebo nemáme s vaší firmou dobré zkušenosti (že, Pierroni?).

PS: Fakt se těším, až na začátku ledna zájem obchodníků o školy opadne a nebudu muset denně promazávat desítky mailů.


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.